Landstede Groep

Smoelenboek

Wij heten je van harte welkom op het Agnieten College Nieuwleusen! Ben je benieuwd wie wij zijn en wat we doen? Scroll dan snel naar beneden.

Wie doet wat bij ons op school?

Tineke Meijerink
Tineke Meijerink Directeur Agnieten College Nieuwleusen tmeijerink@agnietencollege.nl
Martine Mulder
Martine Mulder Hoofd administratie mploegsma@agnietencollege.nl
Klaas Roeten
Klaas Roeten Conciërge kroeten@agnietencollege.nl
Marije Merkus
Marije Merkus Docent Frans mvandenberg@agnietencollege.nl
Onno Tammeling
Onno Tammeling Docent wiskunde otammeling@agnietencollege.nl
Liza Zomer
Liza Zomer Onderwijsassistent & mentor lzomer@agnietencollege.nl
Jacomijn Hoekstra
Jacomijn Hoekstra Docent Nederlands en zorgcoördinator jhoekstra@agnietencollege.nl
Matthias Sukaldi
Matthias Sukaldi Docent bewegingsonderwijs & Decaan msukaldi@agnietencollege.nl
Davy Keizer
Davy Keizer Docent Engels dkeizer@agnietencollege.nl
Stijn Rota
Stijn Rota Docent aardrijkskunde srota@agnietencollege.nl
Willeke van Steenselen
Willeke van Steenselen Docent Duits wvansteenselen@agnietencollege.nl
Thimo Elzinga
Thimo Elzinga Docent biologie twelzinga@agnietencollege.nl
Jan Odding
Jan Odding Docent Engels jodding@agnietencollege.nl
Coen Brouwer
Coen Brouwer Docent geschiedenis cbrouwer@agnietencollege.nl
Martien Wind
Martien Wind Docent techniek mwind@agnietencollege.nl
Ingrid van Veen
Ingrid van Veen Docent wiskunde ivanveen@agnietencollege.nl
Suzanne Kullberg
Suzanne Kullberg Docent muziek skullberg@agnietencollege.nl
Lisette Kramer
Lisette Kramer Docent Engels lkramer@agnietencollege.nl
Bas van Kippersluis
Bas van Kippersluis Docent natuur- en scheikunde bvankippersluis@agnietencollege.nl
Marcha Bollemaat
Marcha Bollemaat Docent bewegingsonderwijs mbollemaat@agnietencollege.nl
Iris Spliethof
Iris Spliethof Docent tekenen ispliethof@agnietencollege.nl
Hannah  Broek
Hannah Broek Docent Nederlands hbroek@agnietencollege.nl
Anneke v.d. Schouw
Anneke v.d. Schouw Docent biologie en scheikunde avanderschouw@agnietencollege.nl
Job Snellink
Job Snellink Docent geschiedenis en M&M jsnellink@agnietencollege.nl
Hendrik van den Berg
Hendrik van den Berg Docent aardrijkskunde hevandenberg@hetccc.nl
Bernedette van den Brink
Bernedette van den Brink Student Lerarenopleiding Wiskunde bvandenbrink@agnietencollege.nl
Mink de Vries
Mink de Vries Docent godsdienst en maatschappijleer mdevries@agnietencollege.nl
Nancy Dickens
Nancy Dickens Docent economie ndickens-martijn@agnietencollege.nl
Bas Prins
Bas Prins Docent Nederlands bprins@agnietencollege.nl
Carolien Boerman
Carolien Boerman Docent wiskunde cboerman@agnietencollege.nl
Carla Hagemans
Carla Hagemans Docent tekenen chagemans@agnietencollege.nl
Raymond Steenwelle
Raymond Steenwelle Docent Natuurkunde rsteenwelle@agnietencollege.nl
Annelies van Spijker
Annelies van Spijker Onderwijsassistent in opleiding aspijker3679@student.landstede.nl

Stel je vraag

Contact

Telefoonnummer
088-850 74 10

E-mailadres
nieuwleusen@agnietencollege.nl

Adres
Agnieten College Nieuwleusen
Kon. Julianalaan 10
7711 KK Nieuwleusen