Landstede Groep

Medewerkers

Wij heten je van harte welkom op het Agnieten College Nieuwleusen! Ben je benieuwd wie wij zijn en wat we doen? Scroll dan snel naar beneden.

Wie doet wat bij ons op school?

Tineke Meijerink
Tineke Meijerink Directeur Agnieten College Nieuwleusen tmeijerink@agnietencollege.nl
Klaas Roeten
Klaas Roeten Conciërge kroeten@agnietencollege.nl
Martine Ploegsma
Martine Ploegsma Hoofd administratie mploegsma@agnietencollege.nl
Liza Zomer
Liza Zomer Onderwijsassistent & mentor lzomer@agnietencollege.nl
Matthias Sukaldi
Matthias Sukaldi Docent bewegingsonderwijs & Decaan msukaldi@agnietencollege.nl
Onno Tammeling
Onno Tammeling Docent wiskunde otammeling@agnietencollege.nl
Nancy Dickens
Nancy Dickens Docent economie ndickens-martijn@agnietencollege.nl
Carolien Boerman
Carolien Boerman Docent wiskunde cboerman@agnietencollege.nl
Bas Prins
Bas Prins Docent Nederlands bprins@agnietencollege.nl
Jacomijn Hoekstra
Jacomijn Hoekstra Docent Nederlands en zorgcoördinator jhoekstra@agnietencollege.nl
Marije Merkus
Marije Merkus Docent Frans mvandenberg@agnietencollege.nl
Willeke van Steenselen
Willeke van Steenselen Docent Duits wvansteenselen@agnietencollege.nl
Davy Keizer
Davy Keizer Docent Engels dkeizer@agnietencollege.nl
Jan Odding
Jan Odding Docent Engels jodding@agnietencollege.nl
Coen Brouwer
Coen Brouwer Docent geschiedenis en aardrijkskunde cbrouwer@agnietencollege.nl
Bas van Kippersluis
Bas van Kippersluis Docent natuur- en scheikunde bvankippersluis@agnietencollege.nl
Anneke v.d. Schouw
Anneke v.d. Schouw Docent biologie & scheikunde avanderschouw@agnietencollege.nl
Iris Spliethof
Iris Spliethof Docent tekenen en verzorging ispliethof@agnietencollege.nl
Mink de Vries
Mink de Vries Docent levensbeschouwing en maatschappijleer mdevries@agnietencollege.nl
Marcha Bollemaat
Marcha Bollemaat Docent bewegingsonderwijs mbollemaat@agnietencollege.nl
Emmy Roelofs
Emmy Roelofs Medewerkster administratie eajroelofs@agnietencollege.nl
Carla Hagemans
Carla Hagemans Docent tekenen chagemans@agnietencollege.nl
Martien Wind
Martien Wind Docent techniek & NASK mwind@agnietencollege.nl
Hannah  Broek
Hannah Broek Docent Nederlands hbroek@agnietencollege.nl
Ingrid van Veen
Ingrid van Veen Docent wiskunde ivanveen@agnietencollege.nl
Stijn Rota
Stijn Rota Docent Aardrijkskunde en Mens & Maatschappij srota@agnietencollege.nl
Thimo Elzinga
Thimo Elzinga Docent biologie twelzinga@agnietencollege.nl
Job Snellink
Job Snellink student Lerarenopleiding geschiedenis jsnellink@agnietencollege.nl
Bernedette van den Brink
Bernedette van den Brink student Lerarenopleiding Wiskunde bvandenbrink@agnietencollege.nl
Suzanne Kullberg
Suzanne Kullberg Docent muziek skullberg@agnietencollege.nl

Stel je vraag

Contact

Telefoonnummer
088-850 74 10

E-mailadres
nieuwleusen@agnietencollege.nl

Adres
Agnieten College Nieuwleusen
Kon. Julianalaan 10
7711 KK Nieuwleusen