Landstede Groep

Overzicht Mentoraat 2021-2022

16-06-2021

Hierbij het overzicht van onze klassen met de bijbehorende mentoren schooljaar 2021-2022.

klas 1A (VWO)    dhr. Keizer             dkeizer@agnietencollege.nl

klas 1B  (H)        dhr. Brouwer          cbrouwer@agnietencollege.nl

klas 1C (TL/H)    dhr. Elzinga            twelzinga@agnietencollege.nl

klas 1D (TL)       mevr. Bollemaat      mbollemaat@agnietencollege.nl

klas 1E  (K/B)     dhr. Tammeling      otammeling@agnietencollege.nl

klas 2A  (H/V)     mevr. Merkus         mvandenberg@agnietencollege.nl

klas 2B  (TL)       mevr. Zomer          lzomer@agnietencollege.nl
                         dhr. Wind              mwind@agnietencollege.nl

klas 2C  (TL)      mevr. Spliethof        ispliethof@agnietencollege.nl

klas 2D  (KB)     mevr. Hoekstra        jhoekstra@agnietencollege.nl

klas 3A (H/V)     dhr. Sukaldi            msukaldi@agnietencollege.nl

klas 3BC (TL)     klassenmentor mevr. v. Steenselen          wvansteenselen@agnietencollege.nl

klas 4   (TL)       klassenmentor mevr. Boerman  cboerman@agnietencollege.nl

 

Stel je vraag

Contact

Telefoonnummer
088-850 74 10

E-mailadres
nieuwleusen@agnietencollege.nl

Adres
Agnieten College Nieuwleusen
Kon. Julianalaan 10
7711 KK Nieuwleusen